Kontakty

Chceš nám říct, jak jsou naše stránky překrásné, nebo jak se ti líbí myšlenka naší hry? Neváhej, a samozřejmě se na nás obrať i v případě, že máš na srdci cokoliv jiného.

Česká pokladnice s. r. o.

pořadatel hry
Svat. Čecha 456
373 41 Hluboká nad Vltavou
Česká republika

IČO: 03449548

Číslo účtu je (stejně jako celá naše hra) malou hádankou. Pokud tedy chcete naše usilí například nějak finačně podpořit, pošlete nám daný příspěvek na osm čísel identifikujících nejvýznamnější datum vedoucí k pádu bývalého režimu v Československu a jako kód banky za něj připojte rok, ve kterém Nejvyšší správní soud rozpustil krajně pravicovou Dělnickou stranu.

Řešení: 17111989/2010
Účet je veden u: FIO banka, a. s.

Vrtá ti nějaká otázka hlavou? Napiš nám ji.

na e-mail info@ceskapokladnice.cz

nebo

Využij kontaktní formulář

 
 
 
 • "Česká pokladnice je především zábava, při které si rozšíříš obzory..."

  Ondřej Kubal

  Ondřej Kubal

  autor projektu

  Z dějepisu si pamatuji převážně jen zajímavosti a záživně líčené detaily. Přes snahu učitelů mi v hlavě mnoho jmen, dat a podrobností nezůstalo a jsem si jist, že většina z vás to má podobně. Přesto a nebo snad právě proto jsem měl vždy takový pocit schovaného či zapomenutého bohatství.

  A přesně z toho důvodu vznikl tento projekt. Je přeci úžasné zábavnou formou poznávat zákoutí naší historie a dopřát si tak radost z poznávání spojenou s aktivním trávením volného času. Přeji vám tedy především mnoho skvělých zážitků ať už při společných výletech s rodinou či přáteli nebo při pátrání po stopách naší minulosti na vlastní pěst!